یکی از مهمترین بخش‌هایی که برای کاربران و مشتریان شما مهم است، راه‌های دسترسی به محل عرضه خدمات و محصولات شما است. ارائه آدرس دقیق متنی، ارائه بر روی نقشه گوگل، ارائه راه دسترسی از مسیرهای مختلف و همچنین امکان تماس سریع و راحت با شما بسیار اهمیت دارد.

بنابراین بهتر است برای کاربران و مشتریان مختلف خود که سلیقه‌های مختلف و سطح سواد مختلفی دارند، راه‌های دسترسی متفاوتی ارائه کنید.

ما در حوالی این امکان را برای کسب و کارها فراهم کرده‌ایم تا بتوانند راه‌های دسترسی به فروشگاه یا محل عرضه خدمات و محصولات کسب و کار خود را برای تمامی سلیقه‌های کاربران و مشتریان خود ارائه کنند.

آدرس متنی

در مورد آدرس محل عرضه خدمات و محصولات کسب و کار خود سعی کنید متن آدرس به درستی و با جزئیات کامل همچون میدان‌ها و شریان‌های اصلی و فرعی به مخاطبان ارائه شود

آدرس گوگل مپ

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و استفاده از گوشی‌های هوشمند و همچنین راحتی دسترسی مخاطبان شما به این طریق به فروشگاه یا محل عرضه خدمات و محصولات کسب و کار خود، علاقه مخاطبان به استفاده از تکنولوژی گوگل مپ بسیار افزایش یافته است. بهتر است شما نیز از این طریق و با ارائه محل دقیق فروشگاه یا محل عرضه خدمات و محصولات کسب و کار خود، این دسته از مخاطبین را راضی نگه دارید.

نکته دیگر در مورد آدرس گوگل مپ، امکان به اشتراک گذاری راحت بین دوستان و آشنایان هست تا شما از این طریق نیز مشتریان جدید خود را نیز راضی نگه دارید.

تلفن

راه‌های ارتباطی همچون تلفن و در دسترس بودن شما برای مخاطبان حائز اهمیت است. بهتر است شماره تماس ثابت فروشگاه و محل عرضه خدمات و محصولات کسب و کار خود را در دسترس مخاطبان خود قرار دهید. همچنین ارائه شماره همراه شما برای ارتباط راحت‌تر مخاطبان با شما نیز حائز اهمیت است.