همزمان با اولین بزرگداشت روز ملی شهر هوشمند در روز پنجشنبه ۴ آذرماه ۱۴۰۰، نسخه شماره 1 (SCRCI-ISCEM-R001) #نقشه_اکوسیستم_شهر_هوشمند_ایران با هدف شناسایی بازیگران، فعالین و ذی‌نفعان حوزه شهر هوشمند در ایران در لایه‌های شهروندان (به عنوان قلب شهر هوشمند)، سیاست‌گذاران و حاکمیت، نهادهای حامی مالی و معنوی، مراکز تحقیقاتی و پژوهشی، فناوران (در ابعاد مختلف شهر هوشمند همچون حمل و نقل، انرژی، آموزش، بهداشت و سلامت، کشاورزی، محیط زیست، اقتصاد، گردشگری و سایر حوزه‌ها) و با همکاری مجموعه فب‌لب منتشر گردید.

امید است با همکاری و همراهی تمامی فعالان حوزه شهر هوشمند، اطلاعات و کیفیت این نقشه اکوسیستم، بهبود یافته و ایران هوشمند محقق شود.
‌‌
تشکر ویژه از مجموعه فب‌لب و همکاران عزیزمون در مرکز، سرکار خانم احمدی، خانم خجسته‌فر، خانم میرانی، آقای بیات و سایر عزیزانی که در تهیه نقشه اکوسیستم ما را همراهی کردند.

دانلود نقشه اکوسیستم شهر هوشمند ایران (نسخه با کیفیت)#مرکز_تحقیقات_شهر_هوشمند_ایران #تحول_هوشمند #تحول_دیجیتال #دانشگاه_تهران #شهر_هوشمند #شهرهوشمند #هوشمندسازی #روز_ملی_شهر_هوشمند_۱۴۰۰ #روز_ملی_شهر_هوشمند_۲۰۲۱ #آرمان_شهر
#امین_قریبی
‌‌‌
#SmartCityResearchCenterofIran #smarttransformation #digitaltransformation #scrci #smartcitynationalday #scnd #scnd2021 #scnd1400 #universityoftehran #smartcity #smartcities #utopia
#amingharibi